Наголос

0
45
Кількість нещасних випадків і травмувань (утоплень, ДТП, опіків) різко збільшується саме у літній період. Аби не сталося лиха, варто пам'ятати прості правила, котрі рятують життя.
0
91
Право на отримання допомоги по частковому безробіттю мають роботодавці з числа суб’єктів малого та середнього підприємництва. Право на допомогу не мають працівники, які отримують пенсію або працюють у роботодавця за сумісництвом.
0
71
За порушення правил використання сигналів поворотів передбачена відповідальність за ч.2 ст.122 КУпАП, а санкція статті — штраф у розмірі 425 грн., нагадує поліція.
0
128
Міністерство охорони здоров'я оприлюднило проєкт рекомендацій щодо роботи закладів громадського харчування та підприємств в умовах першого етапу послаблення карантину з 11 травня.
0
107
У той час як в країнах світу дедалі гучніше лунають вимоги послабити обмеження, спрямовані на ізоляцію громадян, Міжнародна організація праці звернулася до їх урядів із закликом вжити заходів для профілактики і контролю поширення вірусу COVID-19 на робочих місцях.
0
70
Українська асоціація районних та обласних рад була серед ініціаторів та розробників зазначеної Концепції й усіма можливими засобами сприяє її впровадженню. Але слід пам’ятати, що реформа робиться не на рік чи на два, а на покоління.
0
111
На законодавчому рівні визначення терміну «громадське місце» наявне лише в Законі України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».
0
61
Виростити якісну розсаду – доволі копітке завдання, але реальне. Найперше — правильно підготувати насіння для вирощування розсади. Одним із етапів такої підготовки є протруєння насіння.
0
64
У зв’язку з оголошенням у школах про введення карантину, діти залишаються вдома. Добре, якщо є бабусі, сусідки, знайомі, які можуть придивитись за дитиною. А якщо нема? Чим зайняти дітей, коли вони вдома самі?
Служба ДСНС підготувала рекомендації для батьків і дітей.
0
55
Як діяти, якщо пожежа застала у приміщенні? Рекомендації від ДСНСників, котрі можуть врятувати життя.
0
84
Не лише водії транспортних засобів, а й пішоходи є учасниками дорожнього руху. Відтак, зобов'язані дотримуватися правил. Як і водії, пішоходи можуть бути оштрафовані за безвідповідальну поведінку. Більше по темі — у статті від патрульної поліції Хмельницької області.
0
36
Синоптики відносять сильні вітри, шквали та смерчі до надзвичайних подій із помірною швидкістю поширення, тому частіше всього вдається оголосити штормове попередження.
0
38
Безпека перебування дітей у громадських місцях насамперед пов’язана з культурою поведінки. Дотримуючись правил перебування на вулиці, у громадському транспорті, театрі, музеї тощо, дитина убезпечить себе, а також не створить небезпечних ситуацій для оточуючих
0
39
Згідно закону, домашнє насильство — це діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства. Раніше домашнім насильством вважались інциденти у подружжі, то тепер коло осіб розширене.
0
33
Якщо курець затягнеться цигаркою у недозволеному місці, доведеться викласти від 170 до 340 гривень.
← Попередня Наступна → 1 2
Показані 1-15 з 17