На тему здоров'я

0
152
Карантин не скасовує рутинної вакцинації. У пріоритеті є первинні вакцинальні комплекси. Зокрема, це вакцинація від кору, краснухи, поліомієліту, дифтерії, кашлюку та правця, особливо серед дітей першого року життя. Читайте більше у статті завідувачки амбулаторії ЗПСМ №2 Тетяни Антименюк.
0
81
Директор КНП «Старокостянтинівський ЦПМСД» Анатолій Швець інформує про небезпеку «зустрічі» з кліщем.
0
200
Поради від психолога, котрі варто прочитати кожному. Бо саме в простих речах часом захована найбільша істина, яку можна відкрити за допомогою мудрої поради.
0
58
Статтю підготувала завідувач ІАК ЦПМСД Александренко Валентина з інформації Хмельницького обласного центру громадського здоров’я.
0
37
У пожежонебезпечні періоди року вогнеборці щодня мають справу з сотнями пожеж у природних екосистемах. У більшості випадків причиною загорянь стає елементарна людська недбалість.
0
38
Не так давно відомі ведучі сідали у візки, їздили тротуарами міст до крамниць, закладів харчування, лікарень, щоб показати, як важко та непросто те все дається хворим людям. Хоча, здебільшого показували себе – ось, дивіться, які ми милосердні.
0
34
Сумна статистика свідчить, що найчастіше випадки отруєння чадним газом трапляються внаслідок порушення правил експлуатації газових приладів, пічного опалення та нехтування елементарними вимогами правил безпеки життєдіяльності, дотримання яких допоможе зберегти здоров’я та життя.
0
14

Східна традиція курити кальян стала частиною західної культури. У багатьох країнах, в яких курити сигарети в громадських місцях не дозволяється, заборона на кальян, зазвичай, не поширюється. Чи ж така безпечна ця насолода?