Безоплатна правова допомога

0
138
Фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підготували інформацію щодо порядку усиновлення в Україні.
0
98
З нагоди відзначення 15 травня Міжнародного дня сім’ї, фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, консультують щодо порядку встановлення факту родинних відносин.
0
107
Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє про старт на Хмельниччині «Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».
0
120
Фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультують щодо особливого порядку видачі листків непрацездатності під час карантину.
0
180
Фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультують щодо питання відпусток під час карантину.
0
158
Фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, консультують щодо питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення.
0
144
Фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роз’яснюють, як нові карантинні обмеження вплинуть на роботу суб’єктів господарювання і на людей, що досягли 60-ти років.
0
174
Консультують фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
0
82
Фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультують щодо порядку призначення пенсії у разі втрати годувальника.
0
26
Фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультують щодо обов’язку повнолітніх дітей утримувати непрацездатних батьків.
0
28
Фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультують щодо дій водія в разі настання дорожньо-транспортної пригоди.
0
38
Не так давно відомі ведучі сідали у візки, їздили тротуарами міст до крамниць, закладів харчування, лікарень, щоб показати, як важко та непросто те все дається хворим людям. Хоча, здебільшого показували себе – ось, дивіться, які ми милосердні.
0
23
Наприкінці місяця лютого поточного року вступає в дію закон, який спрямовано на забезпечення безперешкодного та безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування.
0
70
Звільнення за станом здоров’я може відбуватися як за ініціативою працівника (ст. 38 КЗпП), так і за ініціативою роботодавця (п. 2 ч. 1 ст. 40 КЗпП).
0
18
Діти віком до 16 років з 22:00 до 6:00 години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг лише в присутності одного з батьків чи іншого законного представника дитини, що несе за неї персональну відповідальність.
← Попередня Наступна → 1 2
Показані 1-15 з 16